Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Selamlar..

zeki39
    zeki39
    Co admin
    Co admin

mesajlar mesajlar : 1410

Doğum tarihi : 26/06/51

Selamlar.. Empty Selamlar..

Mesaj  zeki39 23.12.11 11:38

Hepinize selamlar, saygilar..
    Bu aksam Adnan Mungan"in resmini ararken sitenize ulastim vede üye oldum..
    Sayfalari dolasirken, Tsm bölümünde acaba dedim kendi paylasimlarima rastlayacakmiyim vede yanilmadim..
    Inci Cayirli albümleri benim paylasimim..https://besde.yetkin-forum.com/t40474-1-inci-cayrl-1974-inci-cayrl
    Sayfanin altina yeni linklerini vede albüm kapak resimlerini ekleyeyim istedim, müsaade edilmedi,
    GULSEMIN adminemize özelden yazayim istedim onada müsaade yok..Bende burdan yazayim istedim ki yollayacagim zaman gidip gitmeyecegini de bilmiyorum..
    Forumda sanirim daha kendi paylasimlarima rastlayacagim.Linklerin suan silinmesi olanaksiz, ama silindigi an sizlere yani görevlilere bildirsem degistirebilme olanaginiz olabilirmi?
    Bunu paylasim yapan görevlilere özelden yazmam gerekirdi ama yazdiklarim gitmedigi icin burdan yazmak zorunda kaldim kusura bakmayin..
    Umarim bir görevli arkadasimiz bana cevap verecektir..Yoksa 7 gün beklemem lazim ki birseyler ekleyebileyim..
    Selamlar, saygilar...

Musiki
    Musiki
    YÖNETİCİ
    YÖNETİCİ

mesajlar mesajlar : 5513

Selamlar.. Empty Geri: Selamlar..

Mesaj  Musiki 23.12.11 11:49

Degerli dostum Sayet siz derya iseniz beni taniyorsunuz bende sizi. hic supheniz olmasin gerekli ayarlar hemen yapilacaktir HOs gelin ..
    Seheryeli
    Seheryeli
    ADMIN
    ADMIN

mesajlar mesajlar : 20179

Doğum tarihi : 01/04/65

Mesaj  Seheryeli 23.12.11 12:00

Hosgeldiniz zeki Bey. Degerli vaktinizi sitemizde degerli bir sekilde gecirmenizi diliyoruz. Söz ettiginiz bu güne degin karsilastigimiz bir sorun degil.En kisa sürede cözümlenecegini umuyorum.

Mesaj   23.12.11 12:07

Sayın Zeki39;
    Mesajların gidip gitmediğini bilmiyorum..Uzun zamandır siteden kimseye mesaj yazmadım..Ama derya şifreli paylaşımlarınız sitemizde fazlasıyla yer almaktadır..Çoğunuda ben ekledim..Sizi ayrıca çalışmalarınızdan dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum..kim olduğunuzu ve sizi de çok iyi tanıyorum..Sizi burda görmekten ayrıca mutlu oldum..Hoşgeldiniz..

zeki39
    zeki39
    Co admin
    Co admin

mesajlar mesajlar : 1410

Doğum tarihi : 26/06/51

Mesaj  zeki39 24.12.11 10:26

Benden de hepinize sevgiler saygilar..
    Hosbulduk diyeyim unutmadan...
    Inanin diyecek bir sey de bulamiyorum...Suan Musiki kardesimize de özelden yaziyorum kendisine de dedigim gibi, uzun süredir şu sanal alemde bukadar icten mesajlar almadim..Cok tesekkür ederim, sagolun var olun..
    Beni de araniza kabul ettiginiz, sizlerden biri olarak gördügünüz icin de ayrıca sizlere tesekkür ederim..Beni mutlu ettiniz....
    Eh durum böyle olunca da burdan yani sitemizden ayrilmak ta düsünülmeyecek kadar uzak bir ihtimal olmali bence..
    Daha cok görüsecegiz demektir, Allah ömür verdigi sürece...
    Hepinize tekrar tesekkürler...
    Sevgi ve saygilarimla...
    Hepimize kolay gelsin...
    Seheryeli
    Seheryeli
    ADMIN
    ADMIN

mesajlar mesajlar : 20179

Doğum tarihi : 01/04/65

Mesaj  Seheryeli 24.12.11 10:46

Sitemizde bulunup calismalarimiza destek olmanizdan dolayi sevinc ve onur duyacagiz. Tekrardan aramiza hosgeldiniz.
    Saygilarimizla.

Similar topics

-

Forum Saati 19.05.24 14:26