Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Sayın Dr.Sami Akkuş

Sayın Dr.Sami Akkuş Empty Sayın Dr.Sami Akkuş

Mesaj   14.01.11 13:09

Sayın Dr.Sami Akkuş Sitemize Hoşgeldiniz..Umarım Güzel vakit Geçirirsiniz..Sizin gibi değerli bir doktoru aramızda görmek çok güzel..

Dr.Sami Akkuş
    Dr.Sami Akkuş
    musiki dergahı
    musiki dergahı

mesajlar mesajlar : 1

Sayın Dr.Sami Akkuş Empty Teşekkür.

Mesaj  Dr.Sami Akkuş 22.01.11 12:46

Dergah, aslında tasavvufi bir isim. İnsanın olgunlaşmasına,arınmasına, ruhunun güzelleşmesine, kişiliğinin kemale ermesine, hayatın güzelliklerinin kavranmasına, umutlu olmaya, olumsuz duygulardan kurtulup yaşamayı daha çok sevmemize yarayan; iyi insanların ve iyi insan olmaya niyet eden kimselerin bir araya geldiği bir mekan. MUSİKİ DERGAHI ismini çok beğendim. Burada iletişim kuracağım insanların sanatsever,olgun, duygulu, insana değer veren, insani değerleri paylaşan kişiler olabileceğini düşündüğüm için üye oldum.
    Bu vesile ile saygılar sunuyorum. Dr. Sami AKKUŞ -23.01.11 saat 01/45 İstanbul
    Seheryeli
    Seheryeli
    ADMIN
    ADMIN

mesajlar mesajlar : 20179

Doğum tarihi : 01/04/65

Sayın Dr.Sami Akkuş Empty Geri: Sayın Dr.Sami Akkuş

Mesaj  Seheryeli 22.01.11 12:52

Sayın Akkuş

Bizler de "Dergah" isminin anlaminin derinliginden ,güzelliginden yola cikarak bu harika sitede en az ismimiz kadar degerli dostlari bir arada toparlamayi düsündük.
    Degerli düsüncelerinizden dolayi tesekkür eder sitemizde iyi vakit gecirmenizi dileriz efendim.
    Hosgeldiniz.

Forum Saati 27.04.24 8:42