Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Tüm Mûsıkîşinaslara Selâm Olsun

ARUZKOLIK
    ARUZKOLIK
    musiki dergahı
    musiki dergahı

mesajlar mesajlar : 22

Doğum tarihi : 28/03/68

Tüm Mûsıkîşinaslara Selâm Olsun Empty Tüm Mûsıkîşinaslara Selâm Olsun

Mesaj  ARUZKOLIK 22.05.10 21:47

Hepinize merhaba müzik dostları...
    İlk mesajım bir merhaba olsun istedim. Youtube' da izlediğim bir Mualla Mukadder Hanım videosunun izleri getirdi beni buraya...Ve sözlerime; kendimi tanıtarak başlayayım istiyorum

1968 Düzce doğumluyum ve hâlen Düzcede yaşıyorum. Asıl mesleğim inşaat teknisyenliği olmakla birlikte hâlen Düzcede bir ilköğretim okulunda mutemed memur olarak görev yapmaktayım. Serbest, hece ve aruz vezni ile şiir yazıyorum. Türk Mûsıkîsi tarzında, nihavent makamında bestelenmiş bir şiirim var. Bir kültür mirasımız olduğuna inandığım Aruz veznine olan sevgi ve ilgim nedeni ile, nette ARUZKOLIK rümuzunu kullanmaktayım. Aynı zamanda, Düzce Mûsıkî Cemiyeti üyesi amatör bir icraacıyım. Edebiyat eseri sahiplerinin telif haklarını korumak amacıyla faaliyet gösteren ve kısa adı İLESAM olan İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği' nin üyesiyim. Edebiyat, şiir, kitap, sinema, motorsiklet gezileri ve nostalji ve mâzi ile ilgili herşey ilgi alanımdır...Oldukça geniş bir nostaljik müzik arşivim var...

Umarım benim içinde bir yeriniz vardır ve umarım hoş gelmişimdir...

En son ARUZKOLIK tarafından 23.05.10 3:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Seheryeli
    Seheryeli
    ADMIN
    ADMIN

mesajlar mesajlar : 20179

Doğum tarihi : 01/04/65

Tüm Mûsıkîşinaslara Selâm Olsun Empty Sayın ARUZKOLIK sitemize hoşgeldiniz

Mesaj  Seheryeli 22.05.10 22:06

Sayın ARUZKOLIK
    sitemize hoşgeldiniz şeref verdiniz efendim.
    Kişilerin ilgi alanları aynı zamanda kişiliklerin de belirleyicileridir. Sizler gibi değerli dostları aramızda görmek bizleri ancak onurlandırır.

Değerli vaktinizi sitemizde değerli bir şekilde geçireceğinizi umuyoruz.
    ARUZKOLIK
    ARUZKOLIK
    musiki dergahı
    musiki dergahı

mesajlar mesajlar : 22

Doğum tarihi : 28/03/68

Tüm Mûsıkîşinaslara Selâm Olsun Empty Geri: Tüm Mûsıkîşinaslara Selâm Olsun

Mesaj  ARUZKOLIK 22.05.10 22:43

Nazik hoşgeldiniz mesajınız için asıl ben teşekkür ederim değerli yöneticim...Henüz siteyi inceleme aşamasındayım...Tabir-i câiz ise; şu an kaendimi darı ambarına düşmüş tavuk gibi hissetmekte ve hangi konuya saldıracağımı bilememekteyim...Düzce Mûsıkî Cemiyeti' nin bir konserinde seslendirdiğim rast bir şarkının videosunu koyarak paylaşımlara başlamak istiyorum.Tabi önce uygun konu başlığını arayıp bulmalıyım...
    Görüşmek üzere...
    Seheryeli
    Seheryeli
    ADMIN
    ADMIN

mesajlar mesajlar : 20179

Doğum tarihi : 01/04/65

Mesaj  Seheryeli 22.05.10 22:55

Paylasimlarinizi heyecanla bekliyoruz. Koymak istediginiz videoyu TSM MÜZIK KLIPLERI bölümüne ekliyebilirsiniz
    Kolay gelsin efendim.
    Aleyna
    Aleyna
    Moderatör
    Moderatör

mesajlar mesajlar : 5494

Doğum tarihi : 14/04/72

Mesaj  Aleyna 23.05.10 0:28

Merhaba ARUZKOLIK;

Öncelikle Hoşgeldiniz, Umarım sitede güzel vakit geçirirsiniz..Bu arada şiirlerinizi merak ediyorum..Siteye Sizin Şiirleriniz bölümüne eklerseniz okuma fırsatı buluruz...Şimdiden Teşekkürler...

Forum Saati 07.05.24 17:02