Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgin Gök Arşivi - TRT Ankara Radyo Sanatçısı

Aleyna
    Aleyna
    Moderatör
    Moderatör

mesajlar mesajlar : 5494

Doğum tarihi : 14/04/72

Belgin Gök Arşivi - TRT Ankara Radyo Sanatçısı Empty Belgin Gök Arşivi - TRT Ankara Radyo Sanatçısı

Mesaj  Aleyna 01.02.10 14:32

Belgin Gök Arşivi - TRT Ankara Radyo Sanatçısı 2iik8ki

Belgin Gök - 1. Bölüm

Belgin Gök - Ağlarım çağlar gibi derdim var dağlar gibi - Hüseyni - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Akşam oldu hüzünlendim ben yine - Uşşâk - Semahat Özdenses

Belgin Gök - Akşamı süzme deniz renginden gözüm yandı - Nihâvend Tango - Kaptanzade Ali Rıza Efendi

Belgin Gök - Artık bu solan bahçede - Hicaz - Alaeddin Yavaşça

Belgin Gök - Aşkımın ilkbaharı ilk heyecânım benim - Nihâvend - Arif Sami Toker

Belgin Gök - Aşkınla harab kalbimi bir lâhza sevindir - Bayâtî (Uşşâk) - Şerif İçli

Belgin Gök - Avuçlarımda hâlâ sıcaklığın var - Kürdîli Hicazkâr - Yusuf Nalkesen

Belgin Gök - Ay doğdu batmadı mı - Muhayyer - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Ayrılık yaman kelime benzetmek azdır ölüme - Segah - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Baharın zamanı geldi - Hicaz - Dede efendi

Belgin Gök - Beğendim seni efendim geçmem asla ben - Ferahnâk - Dede Efendi

Belgin Gök - Ben bûy-i vefâ bekler iken sûy-i çemenden - Nihâvend - Hacı Arif Bey

Belgin Gök - Ben derdime hiç çâre bulmam sâki - Mâhûr - Arif Sâmi Toker

Belgin Gök - Bir çapkın elinde oyuncak oldum - Uşşâk - Yesârî Asım Arsoy

Belgin Gök - Bir dilbere dil düştü ki mahbûb-ı dilimdir - Ferahnâk - Şâkir Ağa

Belgin Gök - Bir dilber-i nâdîde bir kâmet-i müstesna - Ferahfezâ - Dede Efendi

Belgin Gök - Bir göz aşinalığı var aramızda - Rast - Avni Anıl

d1

Belgin Gök - 2. Bölüm

Belgin Gök - Bir gün gelecek sen de gönül şâd olacaksın - Bayâti - Suphi Ziyâ Özbekkan

Belgin Gök - Bir gün seni görmesem harâb olurum - Nihâvend - Nebahat Üner

Belgin Gök - Bir haber ver ey sabâ n'oldu gülistanım benim - Acem Aşîran - Bîmen Şen

Belgin Gök - Bir sabah bakacaksın ki bir tanem ben yokum - Kürdîli Hicazkâr - Selahattin İçli

Belgin Gök - Bu aşk sevda bir ömür sürecek sanma sakın - Hicaz - Gültekin Aydoğdu (İlk)

Belgin Gök - Bu hâl zuhur etmesin bir daha - Acem Aşîran - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Bunca cevrinle gönül ülkesi virâne olur - Kürdîli Hicazkâr - Emin Ongan

Belgin Gök - Cümle şarkılar yarım gözlerinde bu akşam - Rast - Erol Sayan

Belgin Gök - Çağlardım yücelerden düşemez oldum - Muhayyer - Turan Yalçın

Belgin Gök - Çamlarda şafak rengi gibi gönlüme aktın - Nihâvend - Yesârî Asım Arsoy

Belgin Gök - Çepçevre bahar içinde bir yer gördük - Muhayyer - Münir Nûrettin Selçuk

Belgin Gök - Damlalar damla damla içimde çağlar gibi - Kürdîli Hicazkâr - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Dinlendi başım dün gece bir parça dizinde - Ferahfezâ - Lem'î Atlı

Belgin Gök - Doğuyor ömrüme bir yirmisekiz yaş güneşi - Evc - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Durmadan aylar geçer yıllar geçer gelmez sesin - Hüseyni - Bimen Şen

Belgin Gök - Dün gece saz meclisine neden geç geldin - Nihâvend - Muhlis Sabahattin Ezgi

Belgin Gök - Dün kahkahalar yükseliyorken evinizden - Nihâvend - Muzaffer İlkar

d1

Belgin Gök - 3. Bölüm

Belgin Gök - Ela gözlerini sevdiğim dilber göster cemâlini görmeye geldim - Evc - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Emel-i meyl-i vefâ sende de var bende de var - Bayâti - Şevkî Bey

Belgin Gök - Etme beyhûde figan vazgeç gönül - Isfahan - Rahmi Bey

Belgin Gök - Etme beyhûde figan vazgeç gönül - Isfahan - Rahmi Bey

+ Fesleğen ektim gül bitti - Isfahan - Tanbûri Mustafa Çavuş

Belgin Gök - Ey ipek kanatlı seher rüzgarı uğradımı yolunuz Leylâ üstüne - NihâNihâvend vend - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Fesleğen ektim gül bitti - Isfahan - Tanbûri Mustaf

Belgin Gök - Firkat-i cânan ile nâlân mı oldun ey gönül - Hüseynî Şarkı - Civan Ağa

Belgin Gök - Gam çekme güzel n'olsa bahârın sonu yazdır - Acem Aşîran - Arif Sâmi Toker

Belgin Gök - Gece sâhilden açıp sandalı enginlere biz - Nihâvend - Şerif İçli

Belgin Gök - Geçti ömrüm yine hâlâ ben o bin derd ileyim - Nihâvend - Selâhattin Pınar

Belgin Gök - Gel ey denizin nazlı kızı nûş-i şarab et - Acem Aşîran - Aleko Bacanos

Belgin Gök - Girdim yârin bahçesine gül dibinde gül-izâr - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akın

Belgin Gök - Görsem seni doyunca - Rast - Dede Efendi

Belgin Gök - Gözyaşlarınız kalbime toplanmış emeldi - Evc - Selahattin Pınar

Belgin Gök - Gül yüzlülerin şevkine gel nûş edelim - Bayâti (Yürük Semai) - Tab'î Mustafa Efendi

Belgin Gök - Güzel bir göz beni attı bu derin sevdâya - Nihâvend - Osman Nihat Akın

Belgin Gök - Hasretin pınarı (Ben ömrümü verdim çilem dolmadı) - Nihâvend - Yıldırım gürses

Belgin Gök - Hastayım yalnızım seni yanımda sanıp da - Hicaz - Lem'î Atlı

d1

Belgin Gök - 4. Bölüm
    Belgin Gök - Her gün alevlenen bu aşkımızı bir sen bir ben bir Allah bilir - Kürdîli Hicazkâr - Osman Babuşcu

Belgin Gök - Hoş yaratmış bârî ezel - Ferahnâk - Nikoğos Ağa

Belgin Gök - Kalbe dolan o ilk bakış unutulmaz unutulmaz - Nihâvend - Erol Sayan

Belgin Gök - Kalblerden dudaklara yükselen sesi dinle - Nihâvend - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Kapat gözlerini kimse görmesin - Segâh - Mustafa Seyran

Belgin Gök - Kavakta turna sesi var canım - Evc

Belgin Gök - Lerzân ediyor rûhumu çeşmindeki efsûn - Evc - Lem'i Atlı

Belgin Gök - Menekşe kokulu yârim - Hüseyni Türkü

Belgin Gök - Mevsimler yas tutup çöller ağlasın - Muhayyer Kürdî - Yıldırım Gürses

Belgin Gök - Ne bahar kaldı ne gül ne de bülbül sesi var - Bayâti - Râkım Elkutlu

Belgin Gök - Ne semtten canım bu geliş - Bayâti - Kemânî Rızâ Efendi

Belgin Gök - Niçin baktın bana öyle dargın mısın durma söyle - Uşşâk - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - O gözler siyah gözler - Nihâvend - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - O güzel başını göğsüme koysan - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akın

Belgin Gök - Ölürsem yazıktır sana kanmadan - Hüzzâm - Hayri Yenigün

Belgin Gök - Öyle sermestem ki idrak etmezem - Ferahnâk - Cinuçen Tanrıkorur

Belgin Gök - Rûyinden at nikabı - Nihâvend - Hacı Arif Bey

Belgin Gök - Sana dün bir tepeden (Aziz İstanbul) - Şiir- Selahattin Gök - Hicaz - Münir Nûrettin Selçuk

d1

Belgin Gök - 5. Bölüm

Belgin Gök - Sarâhaten acaba söylesem darılmaz mı (Tereddüt) - Nihâvend - Ali Rif'at Çağatay[/b][/b]

Belgin Gök - Sen de mi hâlâ esîr-i zülf-i yâr olmaktasın - Isfahan - Ûdî Hasan Bey

Belgin Gök - Seni bir başka yaratmış yaratan - Ferahfezâ - Murat Kadir Gök - ( ilk)

Belgin Gök - Seni hükm-i ezel âşûb-i devrân etmek istermiş - Nihâvend - Muâllim İsmail Hakkı Bey

Belgin Gök - Sevdiğim lûtf eyleyip gelmez misin imdâdıma - Nihâvend - Selânik'li Ahmet Efendi

Belgin Gök - Sevgi çiçekleri açtı bu mevsim - Hüzzâm - Murat Kadir Gök

Belgin Gök - Sevmek acı bir arzu derler sevilmiyor sevenler - Kürdîli Hicazkâr - Avni Anıl

Belgin Gök - Seyre daldık gonca-i handânı bir ömür bitti - Hüzzâm - Osman Nihat Akın

Belgin Gök - Sormadın hâlimi hiç kalbimin esrârı nedir - Hüzzâm - Selâhattin Pınar

Belgin Gök - Süzül güzel süzül de gel deli gönlüm seni ister - Nihâvend - Necdet Varol

Belgin Gök - Tâc olsan başıma takmayacağım - Nihâvend - Sâdettin Öktenay

Belgin Gök - Yalancıdır hep aynalar - Kürdîli Hicazkâr - Selahattin Pınar

Belgin Gök - Yalnız kalan ruhumun acısı çok derindir (Sarmaşık gülleri) - Muhayyer Kürdî - Teoman Alpay

Belgin Gök - Yalnız seni sevdim seni yaşadım - Nihâvend - Sadettin Kaynak

Belgin Gök - Yâr senden kalınca ayrı - Nihâvend - Münir Nûrettin Selçuk

Belgin Gök - Yaşlı gözlerimi kuruttum bu gece - Kürdîli Hicazkâr - Osman Nihat Akın

Belgin Gök - Yetmez mi sana bister ü bâlin kucağım - Muhayyer - Rahmi Bey

Belgin Gök - Yine bu yıl ada sensiz içime hiç sinmedi - Nihâvend - Osman Nihat Akın

Belgin Gök - Yüzündür cihanı münevver eden - Rast - Dede Efendi

Belgin Gök - Zil şal ve gül (Endülüs'te raks ) - Kürdîli Hicazkâr - Münir Nûrettin Selçuk

d1

Rar Şifresi: HAZAN

Forum Saati 20.05.24 10:55