Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peki Ya Sen?

Peki Ya Sen? Empty Peki Ya Sen?

Mesaj   11.04.09 9:05

Peki Ya Sen? Sende Benim Gibi misin?

Peki Ya Sen? Bbe3r

Dün gece uzun zamandan sonra ilk defa ağladım.Artık ağlamayı unuttum diye üzülüyordum.Seni unuttuğum için artık ağlamıyor sanıyordum kendimi.Ama gene sen geldin aklıma yaşadıklarımız, kurtuğumuz o hayaller gözümün önüne geldi.Ne oldu kurduğumuz hayallere, ne oldu yaşadıklarımıza, ne oldu verdiğimiz sözlere söylesene hee ne oldu??:'(((
    Hani bitanem (bak hala bitanem diyorum) bana hep sakın ağlama melek yüzlüm hep gül derdin ya..Şimdi beni bu halimi görseydin biliyorum çok kızardın ama elimde değil işte.Biliyormusun? kalbimin içine bir mezar yaptım seni, hayallerimizi ve yaşadıklarımızı oraya gömdüm.Çünkü seni asla ve asla kalbimden çıkartmamak için bir ömür boyu orada kalman için.
    Esmer yarim, melek yüzlü sevgilin seni çok özledi ve kendini artık çok yanlız hissetmeye başladı.Sen benim kolum kanadım herşeyimdin.Şimdi ise kolumda kanadımda kırık bir şekilde yaşıyorum.
    Hani hep ayrılanlar nefret ederlerya birbirlerinden, ben senden nefret edemiyorum. Çünkü bir kez olsun sen benim canımı yakmadın ki bir kez olsun beni üzmedin ki.Keşke üzseydinde seni şimdide bu kadar SEVMESEYDİM
    Tam unuttum diyorum seni ama görüyorum ki unutamamışım hep kendimi çevremdeki insanları kandırmışım.Peki peki ne zaman ben seni unutacam ölüncemi? Olmuyor sevemiyorum bir başkasını senin yerine koyamıyorum herkesi senin gibi olmasını istiyorum evet olmuyor SEVEMİYORUM be esmer yarim. Acaba acaba sende benim gibimisin? Yoksa şimdi bir başkasınamı melek yüzlü sevgilim diyorsun haa söylesene:'((( Bak ben seni bekliyorum taki başkasını sevebilene kadar.Ama melek yüzlün seni hep sevecek, kalbim sonsuza dek senin için atacak
    SENİ SEVİYORUM esmer yârim..
    Alıntıdır.

Forum Saati 29.04.24 1:35