Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren(Radyo Kayitlari)

zeki39
    zeki39
    Co admin
    Co admin

mesajlar mesajlar : 1410

Doğum tarihi : 26/06/51

Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren(Radyo Kayitlari) Empty Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren(Radyo Kayitlari)

Mesaj  zeki39 20.09.13 13:49

Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren(Radyo Kayitlari)

Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren(Radyo Kayitlari) Td7fx

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?

Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan  V  harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<) albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-online...
    Download Share-online.biz Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren Eski Sesler Perihan Altindag,Sukru Tunar,Zeki Muren(Radyo Kayitlari) 862114847523cec287f90b
    rar sifresi - derya

Eski Sesler-1: Bir Solist Söylüyor (Perihan Altindag Sözeri)

1-Bahçenizde Sümbül Olsam (Keman taksimi: Sadi Isilay) (Kürdilihicazkar) Beste: Suphi Ziya Özbekkan Güfte: Dr. Necdet Bey
    2-Ben Bir Garip Kus idim (Hicaz) Beste: Anonim Güfte: Anonim
    3-Derdimi Arzetmeye Ol Suha Bir Dem Bulmadim (Hicaz) Beste: Enderuni Ali Bey
    4-Mestim Bu Gece Sen de Bana Mest Olarak Gel (Hicazkar) Beste: Lavtaci Ovrik Efendi
    5-Senelerden Beri Hasret Çekerek Yare Gönül (Hicaz) Beste: Sadettin Kaynak
    6-Tasdi Edeyim Yari Biraz Sühanimle (Hicaz) Beste: Haci Arif Bey
    7-Yolculuk Var Yarina (Muhayyer) Beste: Sadettin Kaynak Güfte: Vecdi Bingöl
    8-Yollari Gurbete Baglayan Daglar (Hicazkar) Beste: Sadi Isilay

Eski Sesler-2: Sanatçilarimizdan Birer Sarki...

1-Aksam Oldu Hüzünlendim Ben Yine - Hilal Çelebi (Ussak) Beste: Semahat Özdenses Güfte: Ahmet Cengizoglu
    2-Bir Nigah Et Ne Olur Halime Ey Gonca Dehen - Süheyla Eren (Hicaz) Beste: Sekerci Cemil Bey Güfte: Recaizade Mahmut Ekrem
    3-Mecnun'um Leyla'mi Gördüm - Münir Nurettin Selçuk (Ussak) Beste: Anonim Güfte: Anonim
    4-Ne Sen Beni Gördün Ne de Ben Seni - Necdet Tokatlioglu (Acemkürdi) Beste: Necdet Tokatlioglu
    5-Ne Yazik Bos Yere Kalbimi Yaktin - Tülay Canik (Nihavend) Beste: Hüseyin Mayadag
    6-Niye Gittin Sevgilim Öyle Uzak Ellere - Cevdet Bolvadin (Ussak) Beste: Musa Kumral Güfte: Müzehher Güyer
    7-Nolur Bir An Bana Olsan Vefakar - Zühal Egilmez (Hicazkar) Beste: Mildan Niyazi Ayomak
    8-Rüzgar Söylüyor Simdi O Yerlerde Bizim Eski Sarkimizi - Emel Sayin (Muhayyerkürdi) Beste: Sekip Ayhan Özisik Güfte: Sekip Ayhan Özisik
    9-Sazin Gibi Sinem Dahi Bir Nagme-zenindir - Yasar Özel (Rast) Beste: Lemi Atli Güfte: Tevfik Samih Bey
    10-Söndü Hep Ümitlerim Ruhumda Hicran Dinmiyor - Mustafa Seyran (Hicazkar) Beste: Ömer Altug
    11-Sonsuz Karanliklarda Günesim Leyla - Zeki Müren (Muhayyerkürdi) Beste: Haydar Telhüner Güfte: Haydar Telhüner
    12-Yalniz Seni Sevdim Seni Yasadim - Eyüp Uyanikoglu, Selma Ersöz (Nihavend) Beste: Sadettin Kaynak

Eski Sesler-3: Sükrü Tunar Besteleri...

1-Bir Bir Geçiyor Sevgililer Gözleri Yasli - Eyüp Uyanikoglu (Hicaz)
    2-Canimin Yoldasi Ol - Zeki Müren (Ussak)
    3-Geçti Muhabbet Demi Agla Gönül Yan Gönül - Recep Birgit (Ussak)
    4-Güller Arasinda Seni Bensiz Gören Olmus - Çigdem Yarkin (Ussak)
    5-Söyleyemem Derdimi Kimseye Derman Olmasin Diye - Emel Sayin (Hicaz)
    6-Unut Beni Kalbimdeki Hicranla Yalniz Kalayim - Zeki Müren (Rast) Güfte: Ahmet Kaçar

Eski Sesler-4: Bir Solist Söylüyor (Zeki Müren)

1-Aksam Oldu Hüzünlendim Ben Yine (Ussak) Beste: Semahat Özdenses Güfte: Ahmet Cengizoglu
    2-Bülbül Asikmis Güle (Nihavend) Beste: Zeki Müren Güfte: Zeki Müren
    3-Dün Gece Yes ile Kendimden Geçtim (Hicaz) Beste: S. Ziya Özbekkan Güfte: Riza Tevfik Bölükbasi
    4-Esti Nesim-i Nev-bahar Açildi Güller Subh-dem (Rast) Beste: Haci Arif Bey Güfte: Nef'i
    5-Gelmedin Bir Kereden Maada Neden (Ussak) Beste: Fehmi Tokay
    6-Sen Hep Beni Mazideki Halimle Tanirsin (Hicaz) Beste: Selahattin Inal Güfte: Hikmet Sinasi Önol
    7-Unut Beni Kalbimdeki Hicranla Yalniz Kalayim (Rast) Beste: Sükrü Tunar Güfte: Ahmet Kaçar
    8-Zannim Bu ki Cana Beni Kurban Edeceksin (Hicaz) Beste: Sevki Bey Güfte: Mahmut Celalettin

Forum Saati 26.04.24 3:04