Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turk Sanat Muzigi - TRT Sanatcilari - 15

zeki39
    zeki39
    Co admin
    Co admin

mesajlar mesajlar : 1410

Doğum tarihi : 26/06/51

Turk Sanat Muzigi - TRT Sanatcilari - 15  Empty Turk Sanat Muzigi - TRT Sanatcilari - 15

Mesaj  zeki39 28.11.12 2:11

Turk Sanat Muzigi - TRT Sanatcilari - 15

11 - Celâl Altinbas - Sislendi hava tarf-i çemenzâri nem aldi - Hicaz - Rif'at Bey.mp3
    11 - Cengizgan Sönmez - Bir sensin bütün hayatimi hicrana baglayan - Nihâvend.mp3
    11 - Cengizhan Sönmez - Sen sarki söyledigin zaman mevsimler degisir gibi - Sultânî Yegâh - Münir Nûrettin Selçuk.mp3
    11 - Dündar Balkan - Sevildim sanma cosup aldanma - Sultaniyegah - Arif Sami Toker.mp3
    11 - Elif Güresçi - Seker güzel bal güzel yanaklari al güzel - Mahur.mp3
    11 - Erol Armutlu - Hasretin pinari çaglar içimde kaybolan ümitler aglar içimde - Nihavend - Yildirim Gürses.mp3
    11 - Fahire Hanim - Saçlar samur bukleli, gözler kömür sirmali - Izmir Kantosu - 1941 yili kayitlari.mp3
    11 - Faruk Salgar - Beni can evinden vurup yakmaya - M.Kürdi - Göksel Baktagir.mp3
    11 - Fatma Aslanoglu - Güller koymussun vazoya yanaklarin gülden oya - Hüseyni - Fethi Karamahmutoglu.mp3
    11 - Gizem Sahin - Söyleyemem derdimi kimseye - Hicaz - Sükrü Tunar.mp3
    11 - Gül Yazici - Her gece yollarda gözledim seni - Hüzzam - Kasim Inaltekin.mp3
    11 - Güldehen Terün - Yüzün güllerden ince sesin bülbülden tatli - Hicazkâr - Sadettin Kaynak.mp3
    11 - Güler Göksel - Ayri düstüm sevgilimden dünyâ bana dar oldu - Sûznâk - Yesârî Asim Arsoy.mp3
    11 - Hasan Eylen - Ömrümce o saf askini kalbimde yasatsam - K.Hicazkar - Yesari Asim Arsoy.mp3
    11 - Ilknur Çelik - Mahmur bakisli dilberim (Karabiberim) - Hicaz - Zeki Duygulu.mp3
    11 - Inci Yaman Cevr-i yâre sabir buldum ömrüm ahzâna kaldi - Hicaz - Rakim Erkutlu.mp3
    11 - M.Dogan Dikmen - Okul marsi - Suzinak - Zekai Dede.mp3
    11 - Melihat Gülses - Ne senin askina muhtaç ne esirin olacagim - Kürdîli Hicazkâr - Muzaffer Ilkar.mp3
    11 - Nazli Kanaat - Askinla yanig agladigim günleri an sen - Segâh - Râkim Elkutlu.mp3
    11 - Necdet Cici - Erdi bahar sardi yine nes'e cihâni - Rast - M.Nurettin Selçuk.mp3
    11 - Necmettin Yildirim - Yine hazan mevsimi geldi - Nihâvend - Sekip Ayhan Özisik.mp3
    11 - Nusret Yilmaz - Mahzun kalbim günden güne askinla eriyor - Hüzzam -.mp3
    11 - Ozan Pars - Süzdükçe güzel gözlerini kalbimi yaktin - Sabâ - Cevdet Çagla.mp3
    11 - Perihan Altindag Sözeri - Gelse o suh meclise - Rast - Hafiz Post.mp3

Share-Online"dan albümleri nasil indireceksiniz?
    Albüm linkine tiklayin..Acilan Linksave sayfasinda sagdaki tek olan V harfine tiklayin..
    Gelen Share-Online sayfasindan da sol asagidaki >>kostenlos weiter<< yazisina tiklayin.,
    Gelen sayfadan sagdaki bosluga gördügünüz rakamlari-harfleri yazin solundaki büyük pembe ok"a tiklayin(>>Captcha überprüfen<<) albümü indirin...
    Albümler arasinda bekleme süresi yoktur..Hizli bir sekilde arka arkaya albümleri indirebilirsiniz..

Sorunsuz bir sekilde albümleri indirmek isterseniz premium üyelik almaniz tavsiye edilir..
    Lütfen Tiklayiniz...
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Share-online...
    Download shareonline Turk Sanat Muzigi - TRT Sanatcilari - 15 Turk Sanat Muzigi - TRT Sanatcilari - 15  18788827664ae89927022af
    rar sifresi - derya

Forum Saati 11.05.24 10:27