Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Merhaba

lisefen
    lisefen
    Vip uye
    Vip uye

mesajlar mesajlar : 12

Doğum tarihi : 01/01/64

Merhaba Empty Merhaba

Mesaj  lisefen 09.02.09 2:41

Merhaba sayın yöneticim. Öncelikle sitenize girmek için can atıyorum ama bilgisayarım sizin bilgisayarlar gibi üstün özelliklerle yüklü olmadığından siteniz açmak çok zor oluyor yani siteniz çok yüklü bir yeri açmak benim için probslem oluyor resimleri açmak ve diğer konuları bu siteyi yaparken bu konularda daha hassas olursanız sevinirim yani herkesin bilgisayarı bir değil bunun orta yolu vardır. Çünkü diğer siteleri çok rahat açarken bu siteyi açamıyorum. Resimli şiir ekliyemiyorum.

Ayrıca konular arasında uçurum var sanki siteyi tam anlamı ile göremiyoruz bir konuyu görmek için sitenin alt taraflranına inmek gerekiyor. Sayfa açıldığında en azında 20-30 konu görülmeli diyorum ancak 4-5 konu görülebiliyor. Birde şunu söyleyim alınmayın herkes bilgisayarı tam olarak bilmiyor bizim anladığımız dilden yaparsak uyarıları veya yapacaklarımızı

TRT radyo 4 sitenize eklemeniz ayrı bir özellik bun açok sevindim burda bir notum var hem siteyi gezmek hemde radyoyu dinlemek için iki ayrı sayfa açmamız gerekiyor çünkü başka bir bölümü geçerken radyo susuyor, bende bunu çözümünü başka bir sayfa açarak buldum ama bu seferde yavaş olan sistem daha yavaşlıyor

kolay gelsin diyor saygılarımı sunuyorum
    Musiki
    Musiki
    YÖNETİCİ
    YÖNETİCİ

mesajlar mesajlar : 5513

Merhaba Empty Geri: Merhaba

Mesaj  Musiki 09.02.09 5:01

Sayin lisefen oncelikle ilginiz ve duyarliliginiz icin tesekkur ederim ana sayfadaki siir widgetleri kaldirdim baya hizlandi diger problemler icin .musait oldugunuz bir zaman sohbet odasinda sorunlara cevap veriyim

selametle kalin

Forum Saati 01.05.24 15:32