Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Vatan Sahipsiz mi? :(

Seheryeli
    Seheryeli
    ADMIN
    ADMIN

mesajlar mesajlar : 20179

Doğum tarihi : 01/04/65

yen Vatan Sahipsiz mi? :(

Mesaj  Seheryeli 24.10.09 3:27

Vatan Sahipsiz mi? :(

Vatan Sahipsiz mi? :( 17320

Memeleketin getirilmiş olduğu nokta ve günümüzde olanlar her vatansever gibi beni de inanılmaz derecede rahatsız etmektedir.
    Ben yurt dışında yaşayan bir vatansever olduğum için askere evlat göndermedim, şehit vermedim, fakat çektiğim ızdırabı kelimelerle anlatmam imkansız.

Bu gün bayram havası estiriyor hainler ülkemde . Türk milletinin vurdumduymazlıgı sebebiyle haksız davalarını kazanmak üzereler.Peki bu vatanın sahipleri!SİZLER NERELERDESİNİZ? HANGİ SACMA HAYALLERDE, HANGİ DERİN GAFLET İCERİSİNDESİNİZ? NEREDESİNİZ?

Beni en çok rahatsız eden de şehit ailellerinin ve gazilerimizin tutumu. Ben bir şehit annesi değilim ama dünyayı yıkasım geliyor. Siz neredesiniz sevgili şehit anneleri?Kısık seslerle haklı davanızı duyurabilirmisiniz sanıyorsunuz?
    Evlatlarınız görevlerini layıkıyla yapıp vatana ihanet etmemek için canlarını verdiler. Korkmadılar, kaçmadılar.Serefleriyle öldüler.

Sizler susmakla , bu lanet olası gidişata "DUR" dememekle vatana , yavrularınıza ihanet etmiş olmuyormusunuz?
    Şahlanin, yürüyün ki millet ardinizdan gelsin. Bu ne gaflet? Ne bu ne vurdumduymazlık.
    Dağdaki capulcudan çok daha fazla şehit verdi bu ülke.
    Yani sadece sehit aileleri bir ordu eder.

Bir millet yada topluluk kendisini yönetecekleri seçerken şerefsizleri seçmiş ise, şerefsizliğin ne demek olduğunu tam idrak edememiş demektir.
    Şerefsizlerin kendilerini yönetmesine hala izin veriyor ise; şerefsizliğe alışıyor demektir.

Ama şerefsizleri yeniden seçip kendilerini yönetmesine izin veriyor ise onlar da şerefsiz olmuş anlamına gelmez mi ?

Sözüm hainleri seçenlere... Çünkü günümüzde cereyan eden olayların asıl sorumlusu seçicilerdir...

Saygılarımla

Seheryeli

Devr-i Kebir
    Devr-i Kebir
    Özel Üye
    Özel Üye

mesajlar mesajlar : 350

Doğum tarihi : 26/03/60

yen Geri: Vatan Sahipsiz mi? :(

Mesaj  Devr-i Kebir 14.11.09 6:46

emeklerinize , dugu ve düsüncelerinize saglik , tesekkürler ..

Forum Saati 19.05.24 13:55